Unitate de conducte interioare Mitsubishi Electric SEZ-M35 DA
Codul produsului: 71812400
Oferiți prețul pe care sunteți dispus să îl plătiți pentru acest produs.
Perioadă Dobândă Prima rată
Livrare: în Chișinău și în toată Republica Moldova
Caracteristici
Regimuri de baza
Răcire / Încălzire / Dezumidificare
Regimuri adaugatoare
Pornire automată / Autodiagnosticare
Suprafata incaperii, m²
35
Timer oprire/pornire
Putere, BTU
12 000
Regulare viteza ventilator
Compresor
Inverter
Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire, °C
Clasă energoeficienta
A
Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire, °C
Putere la răcire, kW
3,5
Regim ventilare
Da
Putere la încălzire, kW
4,2
Tip de conditioner
Duct
Consum en. electrică la răcire, kW
1,0
Debit de aer, m³/h
660
Consum en. electrică la încălzire, kW
1,1
Tip de unitate
Interioară
Nivel zgomot, dB
23/28/33
Hladagent
R32
Lungime maxima trasa, m
20
Inaltime cadere maxima, m
12
Diametru tevi, inch
Dimensiune bloc intern, mm
990x700x200
Greutatea bloc intern, kg
21,0
Descriere
Unitate interioară de tip duct Mitsubishi Electric SEZ-M35DA
Soluție invizibilă pentru confort inteligent și design arhitectural liber
Avantaje constructive
Carcasă ultra-compactă (doar 200 mm înălțime) — montaj facil în plafoane joase
Distribuție flexibilă a aerului — prin grile de ventilație conectate la sistemul de conducte
Funcționare silențioasă: de la doar 24 dBA — ideală pentru dormitoare și spații liniștite
Discreție totală — singurele elemente vizibile în cameră sunt grilele de ventilație
Specificații tehnice
Putere de răcire: 3.5 kW
Putere de încălzire: 4.0 kW