Unitate de conducte interioare Mitsubishi Electric SEZ-M50 DA
Codul produsului: 71812401
Oferiți prețul pe care sunteți dispus să îl plătiți pentru acest produs.
Perioadă Dobândă Prima rată
Livrare: în Chișinău și în toată Republica Moldova
Caracteristici
Clasă energoeficienta
A
Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire, °C
Putere la răcire, kW
5,1
Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire, °C
Putere la încălzire, kW
6,4
Regim ventilare
Da
Tip de conditioner
Duct
Consum en. electrică la răcire, kW
1,6
Debit de aer, m³/h
900
Consum en. electrică la încălzire, kW
1,8
Tip de unitate
Interioară
Nivel zgomot, dB
29/33/36
Hladagent
R32
Lungime maxima trasa, m
30
Inaltime cadere maxima, m
30
Diametru tevi, inch
1/4-1/2
Dimensiune bloc intern, mm
990x700x200
Greutatea bloc intern, kg
23,0
Regimuri de baza
Răcire / Încălzire / Dezumidificare
Suprafata incaperii, m²
50
Regimuri adaugatoare
Pornire automată / Autodiagnosticare
Putere, BTU
Timer oprire/pornire
Compresor
Inverter
Regulare viteza ventilator
Descriere
Unitate interioară de tip duct Mitsubishi Electric SEZ-M50DA
Confort intens. Instalare flexibilă. Putere ascunsă.
Avantaje esențiale
Carcasă compactă (doar 200 mm înălțime) — ideală pentru tavane cu spațiu limitat
Distribuție flexibilă a aerului — adaptabilă la orice plan de încăpere
Nivel de zgomot redus — de la 26 dBA — potrivită pentru birouri, hoteluri, săli de conferință
Design invizibil — doar grilele de ventilație rămân vizibile
Specificații tehnice
Putere de răcire: 5.0 kW
Putere de încălzire: 5.8 kW