Unitate de conducte interioare Mitsubishi Electric SEZ-M25 DA
Codul produsului: 71812399
Oferiți prețul pe care sunteți dispus să îl plătiți pentru acest produs.
Perioadă Dobândă Prima rată
Livrare: în Chișinău și în toată Republica Moldova
Caracteristici
Lungime maxima trasa, m
20
Inaltime cadere maxima, m
12
Dimensiune bloc intern, mm
790x700x200
Greutatea bloc intern, kg
18,0
Regimuri de baza
Răcire / Încălzire / Dezumidificare
Regimuri adaugatoare
Pornire automată / Autodiagnosticare
Timer oprire/pornire
Suprafata incaperii, m²
25
Regulare viteza ventilator
Putere, BTU
9 000
Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire, °C
Compresor
Inverter
Clasă energoeficienta
A
Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire, °C
Putere la răcire, kW
2,5
Regim ventilare
Da
Putere la încălzire, kW
2,9
Tip de conditioner
Duct
Consum en. electrică la răcire, kW
0,7
Debit de aer, m³/h
540
Consum en. electrică la încălzire, kW
0,8
Tip de unitate
Interioară
Nivel zgomot, dB
22/25/29
Hladagent
R32
Descriere
Unitate interioară duct Mitsubishi Electric SEZ-M25DA
Putere ascunsă. Confort silențios. Libertate în designul spațiului.
Avantaje esențiale
Carcasă ultra-subțire — doar 200 mm înălțime, ideală pentru plafoane joase
Funcționare silențioasă — de la doar 23 dBA, perfect pentru dormitoare sau săli de ședință
Integrare vizuală totală — doar grilele de ventilație sunt vizibile
Specificații tehnice
Putere de răcire: 2.5 kW
Putere de încălzire: 3.4 kW