Unitate interioară casetă cu flux unic Mitsubishi Electric MLZ-KP35 VF
Codul produsului: 71812396
Oferiți prețul pe care sunteți dispus să îl plătiți pentru acest produs.
Perioadă Dobândă Prima rată
Livrare: în Chișinău și în toată Republica Moldova
Caracteristici
Regimuri de baza
Răcire / Încălzire / Dezumidificare
Regimuri adaugatoare
Econo Cool / Controlul fluxului de aer / Autodiagnosticare
Timer oprire/pornire
Suprafata incaperii, m²
35
Regulare viteza ventilator
Putere, BTU
12 000
Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire, °C
Compresor
Inverter
Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire, °C
Putere la răcire, kW
3,5
Regim ventilare
Da
Putere la încălzire, kW
4,0
Tip de conditioner
Casetă
Consum en. electrică la răcire, kW
0,9
Debit de aer, m³/h
594
Consum en. electrică la încălzire, kW
1,1
Tip de unitate
Interioară
Nivel zgomot, dB
27/32/36/40
Hladagent
R32
Lungime maxima trasa, m
20
Inaltime cadere maxima, m
12
Diametru tevi, inch
Dimensiune bloc intern, mm
360x1102x185
Greutatea bloc intern, kg
15,5
Descriere
Unitate interioară casetată unidirecțională Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF
Subțire, direcționată, fiabilă — climat discret pentru interioare moderne
Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF este o unitate interioară casetată cu distribuție unidirecțională a aerului, destinată montării în plafoane suspendate înguste, de 600 mm lățime. Combinația dintre compactitate, eficiență energetică și control direcționat al climatului o face ideală pentru spații unde aspectul și funcționalitatea trebuie să meargă mână în mână.
Avantaje esențiale
Flux de aer unidirecțional — ideal pentru încăperi alungite sau cu zonare
Carcasă ultra-subțire — doar 185 mm adâncime, perfectă pentru tavane joase
Compatibilitate cu deschideri standard de 600 mm — fără modificări structurale
Design neutru — se integrează elegant în orice stil de interior
Specificații tehnice
Putere de răcire: 3.5 kW
Putere de încălzire: 4.0 kW