Unitate interioară casetă cu flux unic Mitsubishi Electric MLZ-KP50 VF
Codul produsului: 71812397
Oferiți prețul pe care sunteți dispus să îl plătiți pentru acest produs.
Perioadă Dobândă Prima rată
Livrare: în Chișinău și în toată Republica Moldova
Caracteristici
Tip de unitate
Interioară
Consum en. electrică la încălzire, kW
1,9
Nivel zgomot, dB
29/37/41/45/48
Hladagent
R32
Lungime maxima trasa, m
30
Inaltime cadere maxima, m
30
Dimensiune bloc intern, mm
360x1102x185
Greutatea bloc intern, kg
15,5
Regimuri de baza
Răcire / Încălzire / Dezumidificare
Regimuri adaugatoare
Econo Cool / Controlul fluxului de aer / Autodiagnosticare
Suprafata incaperii, m²
50
Timer oprire/pornire
Putere, BTU
18 000
Regulare viteza ventilator
Compresor
Inverter
Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire, °C
Clasă energoeficienta
A++
Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire, °C
Regim ventilare
Da
Putere la răcire, kW
4,8
Tip de conditioner
Casetă
Putere la încălzire, kW
6,0
Debit de aer, m³/h
710
Consum en. electrică la răcire, kW
1,4
Descriere
Unitate interioară casetată unidirecțională Mitsubishi Electric MLZ-KP50VF
Putere crescută într-un design compact. Maxim de climat, minim de vizibilitate.
Mitsubishi Electric MLZ-KP50VF este o unitate interioară casetată unidirecțională, cu montaj discret în plafoane înguste de 600 mm lățime. Oferă performanță ridicată pentru spații medii și mari, fiind ideală pentru aplicații unde este nevoie de climat direcționat, fără a afecta estetica încăperii.
Avantaje esențiale
Distribuție unidirecțională a aerului — perfectă pentru încăperi alungite sau zonate
Carcasă ultra-subțire (doar 185 mm adâncime) — ideală pentru tavane joase
Dimensiune standard 600 mm — instalare rapidă în tavane de tip Armstrong
Design discret — potrivit pentru birouri, locuințe, spații comerciale
Performanță tehnică
Putere de răcire: 5.0 kW
Putere de încălzire: 5.8 kW