Unitate interioară casetă cu flux unic Mitsubishi Electric MLZ-KP25 VF
Codul produsului: 71812395
Oferiți prețul pe care sunteți dispus să îl plătiți pentru acest produs.
Perioadă Dobândă Prima rată
Livrare: în Chișinău și în toată Republica Moldova
Caracteristici
Inaltime cadere maxima, m
12
Diametru tevi, inch
1/4 - 3/8
Dimensiune bloc intern, mm
360x1102x185
Greutatea bloc intern, kg
15,5
Regimuri de baza
Răcire / Încălzire / Dezumidificare
Regimuri adaugatoare
Econo Cool / Controlul fluxului de aer / Autodiagnosticare
Suprafata incaperii, m²
25
Timer oprire/pornire
Putere, BTU
9 000
Regulare viteza ventilator
Compresor
Inverter
Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire, °C
Clasă energoeficienta
A++
Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire, °C
Putere la răcire, kW
2,5
Putere la încălzire, kW
3,4
Regim ventilare
Da
Consum en. electrică la răcire, kW
0,6
Tip de conditioner
Casetă
Consum en. electrică la încălzire, kW
0,8
Debit de aer, m³/h
550
Nivel zgomot, dB
Tip de unitate
Interioară
Hladagent
R32
Lungime maxima trasa, m
20
Descriere
Unitate interioară casetată unidirecțională Mitsubishi Electric MLZ-KP25VF
Format ultra-subțire. Confort direcționat.
Mitsubishi Electric MLZ-KP25VF este o unitate casetată unidirecțională, concepută pentru montaj în plafoane suspendate înguste, cu o singură deschidere de 600 mm. Ideală pentru spații restrânse, unde eficiența și discreția sunt esențiale. Perfectă pentru răcire sau încălzire direcționată în camere de dimensiuni mici și medii.
Avantaje esențiale
Distribuție unidirecțională a aerului — confort precis, fără curenți de aer puternici
Carcasă compactă — adâncime de doar 185 mm, ideală pentru tavane joase
Format de o singură placă (600 mm) — integrare perfectă în plafon fără modificări
Design modern, cu linii simple, discret și elegant
Performanță și eficiență
Putere de răcire: 2.5 kW
Putere de încălzire: 3.2 kW